درباره ما

درباره ما

به صفحه اختصاصی ما در زمینه ی دکوراسیون داخلی خوش آمدید!

ما که هستیم؟

ما یک مرجع تخصصی و جامع در زمینه دکوراسیون داخلی هستیم.

بر اساس معنی درج شده در لغت نامه ی آکسفورد، دکوراسیون داخلی یعنی:«هماهنگی طراحی شده، برای به جلوه در آوردن رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان، به صورت هنرمندانه.»

حال این افتخار نصیب ما شده که به مخاطبین و همراهانمان در حیطه دکوراسیون داخلی منزل و به جلوه و شکوه درآوردن آن خدمت رسانی کنیم.

 

چه کمکی به شما می کنیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییرات بزرگ و کوچکی در اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه یا محل کار خود داشته باشید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا بتوانید با توجه به سلیقه خود، حرفه ای ترین وبهترین دکور و دیزاین را با متریال های با کیفیت و مرغوب انجام دهید.

ما در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می کنیم، اما طراحی و معماری داخلی انجام نمی دهیم و محصولی نمیفروشیم. فقط کمک میکنیم تا علاقه مندان در این حوزه بتوانند با انتخاب متریال درست و با کیفیت، دیزاین مناسب با سبک دکوراسیون منزلشان داشته باشند. فرقی نمیکند که شما میخواهید مبلمان را تعویض کنید یا کابینت بندی انجام دهید، ما در همه ی این مسائل ریز و درشت دکوراسیون داخلی اعم از ترکیب و تعیین وسایل، طیف رنگ ها، انواع سبک های دکوراسیون داخلی در جهان، به شما یاری می رسانیم.

 

توجه ویژه ی ما به چه چیزهایی است؟

گرایش و تمرکز ما در این مرجع تخصصی، علاوه بر دکوراسیون داخلی، در حیطه کابینت و انواع صفحه کابینت آشپزخانه نیز می باشد.

اگر بخواهید کابینت آشپزخانه خود را تعویض کنید یا به یک صفحه کابینت جدید نیاز داشته باشید، ما به شما نکاتی را گوشزد میکنیم تا یک انتخاب بسیار خوب و ممتاز داشته باشید.

همچنین، در حیطه ی کابینت بندی آشپزخانه و یا تعویض کابینت ها، شما را با انواع متریال های نوین و درجه یک، افوت ها، مزایا و معایب هر کدام آشنا نموده ایم.

هدف کلی ما چیست؟

مقصود کلی ما در زمینه دکوراسیون داخلی است. ما با توجه به نیاز های عموم مردم به خصوص بانوان در زمینه ی طراحی داخلی، راجع به دکوراتیو منزل به خصوص انواع متریال های کابینتی و صفحه کابینتی یک صفحه ی تخصصی ایجاد کرده ایم تا بتوانیم نمونه ی یک مرجع ویژه و بی نقص و تام برای همراهان عزیزمان باشیم.